پیام سلامتی
در هر مكان و به هر شكلی كه می‌توانيد به فعاليت بدنی بپردازيد. اين فعاليت‌های پراكنده فرصتی مناسب برای حفظ و ارتقای سطح سلامتی شماست.
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 2838997
بازديدکنندگان امروز: 2105
کل بازديدکنندگان: 22078941
بازديدکنندگان آنلاين: 8
زمان بارگزاري صفحه: 0.4375 ثانيه
اخبار > رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد:5 اردیبهشت ماه زمان برگزاری آزمون دستیاری تخصصی


  چاپ        ارسال به دوست

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد:5 اردیبهشت ماه زمان برگزاری آزمون دستیاری تخصصی

 

5 اردیبهشت ماه زمان برگزاری آزمون دستیاری تخصصی / کلید سوالات 6 اردیبهشت بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
از برگزاری چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی در 5 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت:  کلید سوالات آزمون 6 اردیبهشت ماه بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد.
دکتر غلامرضا حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار وب دا با اعلام این خبر اظهار داشت: چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی به طور همزمان در 19 حوزه و 18 شهر برگزار می شود و داوطلبین باید از ساعت 7:30 صبح در محل آزمون حضور داشته باشند.
وی افزود: ساعت 8:45 درب های ورودی سالن های امتحانی بسته خواهد شد و 9 صبح این آزمون به طور سراسری برگزار می شود و تا ساعت 1 بعد از ظهر ادامه دارد.
دکتر حسن زاده در خصوص نحوه و زمان توزیع کارت های ورود به آزمون گفت: داوطلبین می توانند از دوشنبه 2 اردیبهشت ماه تا روز آزمون به محل های مورد نظر مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان این که داوطلبین هیچ نگرانی در خصوص حفاظت از آزمون نداشته باشند، تأکید کرد: برای برگزاری این آزمون از تمام سخت افزارها و نرم افزارهای لازم استفاده شده و با تدابیری که دیده شده و همچنین هماهنگی مراجع ذیربط آزمون در کمال صحت و دقت برگزار می شود.
وی ادامه داد: کلید آزمون جمعه 6 اردیبهشت ماه بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد و داوطلبین می توانند از ساعت 18 روز تاریخ جمعه 2 اردیبهشت ماه تا پایان دوشنبه 9 اردیبهشت ماه اعتراضات خود را از طریق سایت سنجش به نشانی http://www.sanjeshp.ir  اعلام کنند.

 


١٤:٢٢ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٢    /    شماره : ١١٣٤٧    /    تعداد نمایش : ١٠٩٥٤خروج