پیام سلامتی
در هر مكان و به هر شكلی كه می‌توانيد به فعاليت بدنی بپردازيد. اين فعاليت‌های پراكنده فرصتی مناسب برای حفظ و ارتقای سطح سلامتی شماست.
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 2864151
بازديدکنندگان امروز: 3140
کل بازديدکنندگان: 22377436
بازديدکنندگان آنلاين: 5
زمان بارگزاري صفحه: 0.2812 ثانيه
اخبار > اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار مي‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار مي‌شود

 

 

اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» از سوي معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در اريبهشت سال جاري برگزار می‌شود.
مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني معاونت علمي و فناوري‌رياست‌جمهوري اعلام کرد:
با توجه به رشد چشمگیر تعداد متخصصان داخلی در حوزه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و مواد مصرفی و از طرف دیگر نیاز پژوهشگران دانشگاهی به بهره گیری از تجهیزات و مواد مصرفی مذکور، با هدف معرفی توانمندی‌های کشور در زمینه تولید مواد و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی در کشور، بررسی امکان تبادل فناوری و هم‌افزایی با سازندگان دیگر، بازار سازی برای عرضه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین هدفمندسازی حمایت‌های دولتی به تولیدات داخلی و شرکت های دانش‌بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری «اولین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را برگزار می نماید.
اولین «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» در تاریخ 16 الی 20 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از خریداران واجد شرایط حمایت های ویژه ای را به عمل خواهد آورد.
بر این اساس کلیه سازندگان تجهیزات و تولیدکنندگان مواد مصرفی آزمایشگاهی در داخل کشور می‌توانند به منظور ثبت‌نام در نمایشگاه تا تاریخ 31 فروردین ماه سال جاری به نشانی www.iranlab2013.ir  و یا با دبیرخانه نمایشگاه با شماره 66563224-021 تماس حاصل نمایند.
قابل ذکر است که حضور قطعی در نمایشگاه پس از تایید فنی محصولات شرکت بوده و نقش آن شرکت در بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت تجهیز و یا تولید محصولات محرز گردد.

 


١٢:١١ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٢    /    شماره : ١١٤٠١    /    تعداد نمایش : ٦٣٦٩خروج