سايت اصلي دانشگاه
پیام سلامتی
در هر مكان و به هر شكلی كه می‌توانيد به فعاليت بدنی بپردازيد. اين فعاليت‌های پراكنده فرصتی مناسب برای حفظ و ارتقای سطح سلامتی شماست.
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 5443
بازديدکنندگان امروز: 1835
کل بازديدکنندگان: 22372468
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 0.3281 ثانيه
معرفی

                                                        معرفی

مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، به عنوان یكی از مدیریت های ستادی دانشگاه و زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه در محورهای ارزیابی عملكرد، بازرسی از واحدهای تابعه دانشگاه و نیز پیگیری شكایات مرتبط با ارائه خدمات مختلف در واحدهای مذکور ایفای نقش می کند.
این مدیریت در راستای وظیفه نظارتی خود، عملكرد كلیه واحدهای تابعه دانشگاه را بطور محسوس و نامحسوس مورد ارزیابی قرار داده و گزارشات خود را پس از بررسی كارشناسی و ارائه راهكارهای مناسب جهت رفع مشكلات موجود، به صورت مستقیم به رؤیت ریاست محترم دانشگاه و یا معاونین ذیربط می رساند تا با دریافت نظرات ارشادی ایشان تا حد امكان نسبت به رفع مشكلات اقدامات لازم صورت گیرد.
بر اساس قوانین موجود ارتباط مستقیمی با دفتر ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین اداره كل بازرسی استان قم داشته و حسب مورد گزارشاتی را به منظور پیگیری اصلاح قوانین یا آئین نامه های ناقص یا مغایر با هم برای مراجع ذیربط ارسال می كند.